هر بچه ای آرزوی داشتن یک استخر حیاط خلوت برای گذراندن روزهای تابستانی خود را دارد! اما به عنوان یک بزرگسال، دیگر فقط در مورد استخر نیست. ایجاد یک منطقه تفریحی در فضای باز در اطراف استخر شما بسیار بیشتر است. یک منطقه بیرونی از چندین فضا تشکیل می شود تا بهترین استفاده را از حیاط ببرید. روز یا شب و از فصلی به فصل دیگر. آلاچیق کنار استخر می تواند افزودنی عالی برای هر استخر روباز باشد! شما می خواهید فضاهایی را برای شناگران و غیرشناگران و همچنین رهایی از گرما و آفتاب داشته باشید. یک مکان سایه دار، عنصر کلیدی برای لذت بردن از فضای باز شماست.

۱۰ ایده آلاچیق کنار استخر

پیشنهاد محصول: سقف متحرک استخر

ساختارهای سایه پاسیو

ایجاد یک منطقه سایه دار بزرگ برای پاسیو استخر شما می تواند بسیار پرهزینه باشد. سازه های سبک آلاچیق با سقف یکپارچه برای پوشش یک منطقه بزرگ در فضای باز عالی هستند، اما گران هستند و ساخت آنها بسیار پیچیده تر از سازه آلاچیق است. این آلاچیق بزرگ، آشپزخانه کامل در فضای باز، بار و قسمت نشیمن را پوشش می دهد. ساخته شده با نوارهای زاویه دار، خورشید بالای سر را مسدود می کند. Grill Master و غیر شناگران مکان مناسبی برای مراقبت از کسانی که در استخر هستند و در عین حال خنک هستند، دارند.

پیشنهاد مطالعه: تفاوت پاسیو و حیاط خلوت

سازه کابانای کنار استخر

این فضای کابانای دنج با یک کلاه فرنگی سایه دار با پرده های فضای باز ایجاد شده است. این یک مکان عالی برای یک استراحت بعد از ظهر، یک کتاب خوب، یا بازدید با دوستان است!

پیشنهاد مطالعه: بهترین پنکه های فضای باز برای انواع پرگولا

ساختارهای سفارشی برای فضاهای منحصر به فرد

فضای موجود در اطراف استخر شما ممکن است به صورت مربع یا مستطیل کامل نباشد. این ساختار سایه گوشه شکل سفارشی به خود می گیرد تا فضای پاسیو استخر را برای پذیرایی از مهمانان به حداکثر برساند. آلاچیق ها سازه های ساده ای هستند که بسیار متنوع هستند، می توان آنها را به گونه ای سفارشی طراحی کرد که با اشکال مختلف مطابقت داشته باشد و در انواع سبک های طراحی متناسب باشد. این آلاچیق بر روی ستون‌های سنگی ساخته شده است تا ساختار را زیبا کند و دارای ویژگی‌هایی از سایه‌های آفتابی عمودی و پنکه در فضای باز است تا واقعاً منطقه را خنک و راحت نگه دارد.

  امکانات مدرن برای خانه‌ها و ویلاهای لوکس (۲)؛ از امنیت تا هوشمندسازی

پوشش استخر برای سایه

مکان های زیادی وجود دارد که گرمای تابستان در آن ها بی رحمانه است. و خورشید می‌تواند دمای استخر شما را گرم کند تا احساس آب حمام کنید! وقتی به دنبال مکانی برای خنک شدن هستید، استخری که احساس می‌کند وان آب گرم است، چندان با طراوت نیست. می‌توانید با استفاده از ساختار سایه‌دار مانند این آلاچیق، استخر خود را خنک نگه دارید. لوورهای بالای سر با هم همپوشانی دارند تا حداکثر محافظت از سایه را در برابر نور خورشید بالای سر ایجاد کنند و در عین حال جریان هوا را برای خنک تر نگه داشتن فضای شما ایجاد کنند.

تعریف مناطق تفریحی در فضای باز

وقتی دوستان و خانواده برای لذت بردن از فضای بیرونی شما حضور دارند، ایجاد مناطق مختلف در اطراف استخر فرصتی برای انواع مختلف تعامل در حالی که همه هنوز از همان فضای بیرون لذت می برند، می دهد. این پاسیو استخری که به خوبی فکر شده است، دارای یک قسمت کباب کردن در فضای باز، میز ناهار خوری و فضای نشیمن راحت با شومینه در فضای باز است. با تمام فضاهای موجود می توانید مهمانی را از روز تا عصر ادامه دهید. توجه می‌کند که چگونه این آلاچیق مستقل، اتاقی در فضای باز ایجاد می‌کند که در طول روز به‌عنوان محل نشیمن سایه‌دار و سپس در شب به عنوان فضایی دنج برای لذت بردن از آتش و تماشای بازی عمل می‌کند!

پیشنهاد خرید: قیمت زیپ پرده برقی

آلاچیق استخر سایه دار برای غیر شناگران

اگر شما والدین جوان‌هایی هستید که مشتاق شنا هستند، می‌دانید که مهم است نزدیک و هوشیار باشید، اما نشستن در یک روز تابستانی تاول‌آمیز در کنار استخر لذت‌بخش نیست. ایجاد سایه پاسیو در کنار استخر تضمین می‌کند که می‌توانید بدون سرخ کردن در آفتاب نزدیک به محل کار بمانید.

بار و گریل در فضای باز کنار استخر

این آشپزخانه و بار در فضای باز با افزودن سقف آلاچیق در کل منطقه، ظاهر صیقلی کاملی دارد. سقف فضای آشپزخانه زیر را سایه می‌اندازد و همچنین زیبایی‌شناسی کلی را که می‌تواند هر فضای آشپزخانه در فضای باز باشد بالا می‌برد و آن را واقعاً چیزی خاص می‌سازد. ساختار سایه مانند این آلاچیق وینیل با پشتیبانی آلومینیومی داخلی به اندازه کافی قوی است که در مقابل هر گونه شرایط آب و هوایی شدید مقاومت کند و در عین حال تعمیر و نگهداری پایینی داشته باشد. این زمان بیشتر برای بازی و نیاز کمتر به کار است!

  ۵ ایده جذاب برای فضاهای باز بزرگ و کوچک

نورپردازی جشن برای استخرهای روباز

مهمانی استخر خود را تا عصر با نورپردازی جشن ادامه دهید. این آلاچیق عرشه مستقل ایجاد آن محیط شبانه را آسان می کند. شما می توانید به سادگی به عنوان یک رشته از چراغ های اغذیه فروشی و مشروب فروشی استفاده کنید، یا یک راه حل روشنایی دائمی تر را انتخاب کنید. گنجاندن اجزای الکتریکی در آلاچیق‌های وینیل آسان است، زیرا آلومینیوم پست داخلی اجازه می‌دهد تا سیم‌ها را برای تمام سیم‌کشی‌های شما فاصله بیندازند. می‌توانید سیم‌های برق خود را از طریق ستون‌ها برای نصب دیوارکوب‌های فضای باز یا حتی از طریق تیرهای خود برای فن‌های فضای باز و روشنایی بالای سر عبور دهید.

پیشنهاد خرید: سقف متحرک پارچه ای

ساختارهای سایه دائمی

شما انتخاب هایی برای سایه در کنار استخر روباز خود دارید. چترهای سایه دار همیشه یک انتخاب محبوب هستند اما نیاز به تعویض مکرر دارند. آنها شکننده هستند، در برابر سقوط، آسیب باد و آسیب خورشید تسلیم می شوند. حتی هنگام خرید یک برند گران‌تر، پس از چند فصل باید آنها را تعویض کنید. آلاچیق دائمی در فضای باز می تواند چندین دهه دوام بیاورد. آنها مستعد آسیب باد نیستند و می توانند در زیر نور مستقیم خورشید بدون ترس از محو شدن، نازک شدن یا پوشیدن مواد مانند یک چتر در فضای باز یا سایه خورشید استفاده شوند. وقتی باران یا باد شروع می شود، نمی دوید بیرون!

طرح های آلاچیق مدرن

آلاچیق ها اغلب طرحی سنتی با ستون های گرد و برآمدگی های تزئین شده دارند. آن ظاهر سنتی ممکن است برای طراحی فضای حیاط خلوت شما کارساز نباشد. شما هنوز هم می توانید یک منطقه سایه دار عالی برای استخر حیاط خلوت خود با طراحی آلاچیق مدرن ایجاد کنید! خطوط تمیز براق از ستون های مربعی و ساختار سقف جعبه ای راه بسیار خوبی برای ترکیب آلاچیق برای سایه بدون ظاهر قدیمی است.

  تحولات جدید در آلاچیق‌های مدرن

آلاچیق ها گزینه ای عالی برای ساختار سایه در پاسیو یا عرشه استخر شما هستند. در اینجا چند مورد از مزایای آلاچیق کنار استخر آورده شده است:

  • سایه: آلاچیق سایه دار وینیل برای ایجاد سایه برای فضای شما ساخته شده است و در عین حال بر خلاف ساختار سقف جامد، تهویه و جریان هوا را ممکن می سازد. حتی می توانید هنگام سفارشی سازی آلاچیق برای فضای خود سطح سایه خود را انتخاب کنید.
  • دوام: آلاچیق وینیل با تکیه گاه های آلومینیومی داخلی به اندازه کافی قوی است که در برابر بادهای نیروی طوفان مقاومت کند. این یک سازه دائمی است که لازم نیست هر فصل نگران تعویض آن باشید.
  • طراحی: آلاچیق های وینیل در طراحی همه کاره هستند. آنها را می توان در اشکال منحصر به فرد طراحی و ساخت، برش داده و متناسب با فضای شخصی شما، به سبک مدرن یا ظاهر سنتی تر طراحی کرد.
  • هزینه و سهولت ساخت: در مقایسه با سایر سازه های بیرونی مانند آلاچیق ها یا آلاچیق ها، ساخت آلاچیق سریعتر و آسان تر است. و بدون هزینه های بالای مصالح و هزینه های پیمانکار مانند این سازه های سفارشی دیگر.
  • نیاز به نگهداری کمی دارد: وینیل به راحتی تمیز و مراقبت می شود، معمولاً فقط باید چند بار در سال اسپری شود تا گرد و غبار و کثیفی از بین برود. برخلاف سازه های چوبی که هر یا دو سال نیاز به سمباده زدن، لکه گیری یا رنگ آمیزی دارند.
  • نصب بر روی هر سطحی: شما می توانید آلاچیق را تقریباً در هر مکانی نصب کنید. آنها را می توان به عرشه، پایه های بتنی یا بالای ستون سنگی متصل کرد. حتی می توانید آلاچیق خود را به سازه ای مانند خانه، خانه استخر یا گاراژ خود وصل کنید.
  • تطبیق پذیری: ساختار آلومینیومی توخالی به شما امکان می دهد سیم کشی برق را از طریق آلاچیق برای ویژگی های روشنایی، فن ها و پریزهای برق اجرا کنید.
  • طراحی فضای باز شما را به صورت بصری افزایش می دهد: داشتن یک ساختار دائمی به فضای شما عمق و بعد می بخشد. این می تواند از نظر فیزیکی مناطق مختلف حیاط خلوت شما را جدا کند و یک منطقه را برای غذاخوری، آشپزی یا استراحت تعیین کند.

محصولات آلباتروسمشاهده همه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست صفحه