ارتقاء حیاط خلوت شما نباید پرهزینه یا وقت گیر باشد. چند ایده ارزان برای حیاط خلوت می تواند فضای سبز اولیه را به یک خلوتگاه دنج در فضای باز تبدیل کند. این ایده های حیاط خلوت مقرون به صرفه، از در فضای باز و نکات محوطه سازی مقرون به صرفه را امتحان کنید تا حیاطی را بسازید که دوستش دارید و هرگز نمی خواهید آن را ترک کنید.

یک تاب زیبا نصب کنید

تاب های ایوان برای هرکسی که دوست دارد زیر نور آفتاب استراحت کند، بهترین گزینه برای حیاط خلوت است. آنها نیز می توانند مقرون به صرفه باشند. تاب را بخرید یا بسازید و آن را در ایوان پشتی خود یا از درختی آویزان کنید. تاب را با کوسن، پتو و بالش در فضای باز بپوشانید تا بهترین نقطه آرامش را ایجاد کنید.

یک ایستگاه باغبانی بسازید!

یک پاپ رنگ اضافه کنید

برای ایده حیاط خلوت ارزان، یک پرده اضافه کنید. چه یک پرده بسازید و چه بخرید، یک لایه رنگ اضافه کنید تا در برابر فضای سبز حیاط خلوت شما ظاهر شود. رنگ رنگ را با گل ها و محوطه سازی هماهنگ کنید یا به سراغ رنگ خنثی بروید که در باغچه شما بدرخشد.

گلدان‌های آویزان

اگر به ظاهر تخت گل های کامل علاقه دارید اما فضا ندارید، گلدان های آویز عمودی را نصب کنید. جعبه های چوبی کاشت را بخرید یا بسازید، مطمئن شوید که سوراخ های زهکشی در کف هر کاشت سوراخ کنید. قلاب و زنجیر را به گلدان ها بچسبانید تا ظاهری انباشته ایجاد کنید. گلدان ها را با ساکولنت ها، گیاهان یا گل های مورد علاقه خود پر کنید و آنها را از سقف ایوان، عرشه سرپوشیده یا آلاچیق آویزان کنید.

  ۵ نکته مهم در معماری رستوران

با یک اتاقک باغ را متحول کنید

یک اتاقک این پتانسیل را دارد که خیلی بیشتر از ذخیره لوازم باغ شما انجام دهد. آلونک خود را تمیز و زیبا کنید تا یک مکان سرگرم کننده در حیاط خلوت مقرون به صرفه ایجاد کنید. دیوارها را با کاغذدیواری پوست کنده و چسبناک تازه کنید و صندلی ها و بالش ها را برای ایجاد فضایی در فضای داخلی و خارجی ایجاد کنید. یک قدم جلوتر بروید و اطراف سوله را چشم انداز کنید تا جذابیت بیشتری به آن اضافه کنید.

محصولات آلباتروسمشاهده همه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست صفحه